Tajemství pánevního dna I.

     Kurz je vhodný pro všechny ženy od 18 let. Pro ženy, které mají zdravotní potíže s pánevním dnem (PD), ale i pro ženy které si chtějí jen tak udělat radost a strávit příjemné chvíle samy se sebou nebo v ženském kruhu. Je vhodný pro ženy, které by se rády dozvěděly něco o vlastní energii. Na tomto prožitkovém semináři se seznámíte s celistvou a účinnou metodou "3x3" Školy pánevního dna.  

     Na kurzu se kromě správného cvičení pánevního dna naučíte vědomě používat správnou techniku dechu, dechu života, kalhotkového dechu. Informace týkající se tohoto tématu Vám pomohou pochopit vše v souvislostech a najít či vytvořit si ke svému pánevnímu dnu zdravý a krásný vztah. Svým bytím v přítomnosti budete objevovat svou duši, dostávat se do svého těla, najdete svou sílu skrze svaly. Uvědoměním si každého pomalého pohybu vašeho těla se dostanete blíže a blíže sama k sobě. Najdete v sobě uvolnění, zklidnění a zároveň posílíte své vnitřní já.

     Dostanete odpovědi na otázky týkající se inkontinence, proč a jak cvičit se svým PD, naučíte se cviky správně a s jistotou. Najdete to, co se ztrácí v mlze za slovy "všechno vtáhněte, vcucněte, zatněte", najdete svůj ženský střed. Naučíte se nejen posilovat, ale i uvolňovat, relaxovat vaše pánevní dno, osvojíte si techniky pro uvolnění emocí z vaší pánve. Zjistíte, jak do svého pánevního dna a do celého těla načerpat ztracenou energii.

Na kurzu zjistíte, že svaly pánevního dna neslouží jen k tomu, aby byly oporou k udržení moči, ale že naše pánevní dno slouží jako zdroj ženské síly a pohled na něj je mnohem širší.

Lichotivější!  Jemnější!  Něžnější!

Kurz Tajemství I. se zaměřuje na první trojku z názvu metody, která podrobněji popisuje               a vysvětluje 

3 ROVINY  

FYZICKÁ - EMOČNÍ - ENERGETICKÁ

Jak kurz probíhá?

  • cvičíme ve velmi volném tempu převážně na zemi na karimatkách
  • bez tenisek v pohodlném oblečení jako například na jógu, pilates, teplé ponožky
  • střídavě si vysvětlujeme teorii, cvičíme a hlavně se snažíme, učíme být každá sama se sebou, v sobě
  • často relaxujeme, zapisujeme si, smějeme se a občas i pláčeme
  • kdo chce, sdílí zážitky ze cvičení Kurz Tajemství I. je základní školou zdravotního cvičení pánevního dna metodou 3x3